NEVARD2020 İNSAN KAYNAKLARI
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN02627770014

page-banner

BİLGİ DETAY

PERSONEL TEMİNİ HİZMETLERİ

PERSONEL TEMİNİ HİZMETLERİ

YEVMİYELİ PERSONEL HİZMETLERİ

Yevmiyeci personel tedariği günümüzde sektörlerin oldukça kullandığı hizmet alım şeklidir. Personel ve ekipman yatırımı olmadan şirketlerin tüm hizmetleri
için çözüm ortaklığı olan ikinci şirketlere yaptırmaları önemli avantajlar sağlamaktadır. NEVARD 2020 SOSYAL hizmetler olarak verdiğimiz yevmiyeci personeller;

Üretim Destek Personelleri
Temizlik Ve Çay Servis Personelleri
Beden İşçisi
Vasıflı-Vasıfsız Personeller
Fabrika Ve Depo Sayım Personelleri
Garson, Vale ve Kat Hizmetleri Personelleri

 

DÖNEMSEL PERSONEL HİZMETLER

Kadro kısıtlaması, esnek iş gücüne ihtiyaç duyulması yada firmanın iş yerindeki hizmetlerin bir bölümünün dış kaynağa devredilmesi durumunda gerekli yasal çıkış yolları sunarak NEVARD 2020 SOSYAL HİZMETLER Danışmanlık Limited Şirketi kendi kadrosunda kayıtlı porsoneli ile bu hizmetleri sunmaktadır.
Geçici iş ilişkisi kapsamında, personel ihtiyacınıza yasal mevzuata uygun çözümler sunarak ister sürekli, ister dönemsel olsun artan iş gücünüze cevap verecek hizmetleri vermektedir.

PAKETLEME HİZMETLERİ

Müşteriden gelen bitmiş ürünün, o ürüne ait paketleme malzemesi ile fiziksel ve sistemsel olarak eşleştirilmesi paketlenmesi, etiket ile birleştirilmesi ve geri beslenmesini de içeren sürecin yönetimini üstlenir. Paketlemede yaşanan ve periyodik olmayan iş gücü esnekliğini sağlar.

BORDROLAMA HİZMETLERİ

Bordrolama işlemleri, artan ve azalan üretim ve hizmet talepleri esnasında şirketlerin ölçeklerine göre bazen ciddi maliyetler yaratan süreçler optimize etmeyi, bazen de mevcut iş gücünü doğru alanlarda optimum düzeyde kullanmayı engelleyen, mevzuat kanununda ciddi bir bilgi birikimi gerektiren kritik düzeyde süreçleri içerir.


Dilerseniz personelinizin işe girişinden işten ayrılana kadar dönemsel ve periyodik yapılan işlemlerin tamamında oluşan bordrolama süreçlerini Outsource edebilir ihtiyaçlarınızı değiştiğinde bir kısmını veya tamamını şirketinizin bünyesine alarak tekrardan merkezileştirebilirsiniz.

LOJİSTİK SEKTÖRÜ

Teknik eleman (Forklift, SRC ve Psikoteknik belgeli şöför) vasıfsız eleman tedariği, Entegre depolama ve depo dizaynı, temizliği, tahmil-tahliye işleri.

KARGO E-TİCARET

Kargo ve E-Ticaret sektöründe Outsourcing hizmetini tam anlamıyla hayata geçirecek Networkümüzde bulunan tecrübeli personellerle hizmet verdiğimiz firmanın bini benimsiyerek, dışarıdan alınan hizmetin kalitesini “ÖNCE KAZANDIR; SONRA KAZAN” ilkesiyle gerçekleştirip, en düşük birim kararlıkları çok anlamda çok alanda hizmet vermektir.


ETİKETLER: personel temini , gebze personel temini , dilovası personel temini , çayırova personel temini , darıca personel temini ,